Heiberg, Jean(1884-1976)
Landskap
Olje på plate
45x55
Signert nede t.h.: J Heiberg
Påtegnet på baksiden at bildet var del av Jean Heibergs dødsbo.
Vurdering
Tilslag NOK 3 200
Olje på plate
45x55
Signert nede t.h.: J Heiberg
Vurdering