Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Heiberg, Jean(1884-1976)
Landskap

Olje på plate
45x55
Signert nede t.h.: J Heiberg

Påtegnet på baksiden at bildet var del av Jean Heibergs dødsbo.

Vurdering

Tilslag NOK 3 200