Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Holck, Julius (1845-1911)
Motiv fra Laurvigskanten 1877

Olje på lerret
42x58
Signert og datert nede t.v.: Julius Holck Bergen 77

Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden, på blindrammen.

Vurdering