Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Singdahlsen, Andreas (1855-1947)
Høstlandskap

Olje på lerret
40x46
Signert nede t.h.: A. Singdahlsen

Vurdering
NOK 5 000