Hauge, Marie(1864-1931)
Småpike med geit og høner ved seter
Olje på lerret
97x74
Signert nede t.h.: Marie Hauge
Vurdering
NOK 25 000–30 000
Olje på lerret
97x74
Vurdering
NOK 25 000–30 000