Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Hauge, Marie(1864-1931)
Småpike med geit og høner ved seter

Olje på lerret
97x74
Signert nede t.h.: Marie Hauge

Vurdering
NOK 25 000–30 000