Kihle, Harald(1905-1997)
Lauving 1958
Tresnitt, lysmål
16x20
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -58
Nummerert nede t.v.: No. 6/10. Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering