Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Kihle, Harald (1905-1997)
Lauving 1958

Tresnitt, lysmål
16x20
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -58

Nummerert nede t.v.: No. 6/10. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering