Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Mor og barn 1976

Linoleumssnitt med håndkolorering, lysmål
22x18
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 76

Påtegnet av kunstneren nede på arket: "Barnet". Fra 1972.

Vurdering

Tilslag NOK 5 000