Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Bekk om våren
Olje på lerret
44x66
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Vurdering
Tilslag NOK 7 000 med forbehold
Olje på lerret
44x66
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Vurdering