Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Bekk om våren

Olje på lerret
44x66
Signert nede t.h.: Th Holmboe

Vurdering

Tilslag NOK 7 000 med forbehold