Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Pettersen, Arvid Jarle (1943-)
Snill ting 1970

Akvarell på papir
36x48
Signert, påtegnet med tittel og datert nede t.h.: Arvid Pettersen 1970

Vurdering
NOK 3 000–5 000