Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Bast, Ørnulf(1907-1974)
Kontakt 1974

Serigrafi, lysmål
68x48
Signert nede t.h.: Ørnulf Bast.

Påtegnet, nummerert og datert nede t.v.: Serigrafi 6/150. -1974. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering
NOK 3 000