Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Törnå, Oscar Emil(1842-1894)
Høstlandskap 1889

Olje på lerret
126x191
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Oscar Törnå. Efter naturen- Sept-Oct: 1889 Ingarön

Påtegnet med tittel på baksiden. Svensk kunstner.

Konstutställningen i Göteborg 1891.

Vurdering