Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Munch, Edvard (1863-1944)
Tigeren

Litografi, lysmål
32x42
Signert med blyant nede t.h.: E Munch

1908. MM G 311. Sch. nr. 316. Woll nr. 346. Fra serien Alfa og Omega. Registreringsbevis fra Munch-museet fra 2001 medfølger.

Vurdering

Tilslag NOK 30 000