Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Høstlandskap 1896

Olje på lerret
100x60
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 1896

Vurdering