Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Steen-Johnsen, Søren (1903-1979)
Gatearbeide, vinter 1948

Olje på lerret
55x70
Signert og datert nede t.h.: S S-J -48

Signert, påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen. Angivelig motiv fra Bygdøy Alle.

Vurdering