Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Winther-Larsen, Eva (1928-)
Våtmark 1973

Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.h.: Eva Winther-Larssen 73

Signert og påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering