Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Silseth, Eli (1927-1991)
Svevende figurer 1975

Litografi, lysmål
56x44
Signert og datert nede t.h.: Eli Silseth - 75

Nummerert nede t.v.: VIII/XX.

Vurdering
NOK 1 500