Silseth, Eli(1927-1991)
Svevende figurer 1975
Litografi, lysmål
56x44
Signert og datert nede t.h.: Eli Silseth - 75
Nummerert nede t.v.: VIII/XX.
Vurdering
NOK 1 500
Tilslag NOK 1 700
Litografi, lysmål
56x44
Nummerert nede t.v.: VIII/XX.
Vurdering
NOK 1 500