Friluftsauksjon

Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Munthe, Gerhard (1849-1929)
Fra Bøverdalen 1921

Blyant og akvarell på papir, lysmål
45x35
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Gerh. Munthe. Bæverdalen. 1921.

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 500