Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Fjordlandskap

Olje på lerret, oppklebet på plate
80x121
Signert nede t.h.: Normann

Vurdering
NOK 70 000–90 000