Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Rigby, Cuthbert (1850-1935)
Dalparti

Akvarell på papir, lysmål
26x52
Signert nede t.h.: Cuthbert Rigby

Motivet antagelig fra "The English countryside". Engelsk kunstner, akvarellmaler, var medlem av The Royal Water Colour Society.

Vurdering