Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Rigby, Cuthbert(1850-1935)
Dalparti

Akvarell på papir, lysmål
26x52
Signert nede t.h.: Cuthbert Rigby

Motivet antagelig fra "The English countryside". Engelsk kunstner, akvarellmaler, var medlem av The Royal Water Colour Society.

Vurdering

Tilslag NOK 2 800