Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1967

Akvarell på papir, lysmål
40x34
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 67.

Vurdering