Gullvåg, Håkon(1959-)
Komposisjon 1990
Gouache på papir, lysmål
14x20
Signert og datert nede t.h.: Gullvåg 1990
Vurdering
Tilslag NOK 2 400
Gouache på papir, lysmål
14x20
Vurdering