Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Vinterlandskap

Olje på lerret
81x65
Signert nede t.v.: Weidemann

Vurdering

Tilslag NOK 20 000