Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Krohg, Per (1889-1965)
Trær i vinterlandskap

Olje på lerret
81x65
Signert nede t.h.: Per Krohg

Vurdering

Tilslag NOK 10 000