Krohg, Per(1889-1965)
Trær i vinterlandskap
Olje på lerret
81x65
Signert nede t.h.: Per Krohg
Vurdering
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
81x65
Signert nede t.h.: Per Krohg
Vurdering