Rian, Johs.(1891-1981)
Juan le Pine 1949
Olje på lerret
59x50
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: J Rian Juan le Pine 1949
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 60 000
Olje på lerret
59x50
Vurdering
NOK 70 000–90 000