Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Katalog med tilslag

{lot.title}
1
Gløersen, Jakob(1852-1912)Rødrev 1879

Olje på lerret
72x90
Signert og datert nede t.v.: J Gløersen -79

Tilslag NOK 72 000
{lot.title}
2
Askevold, Anders(1834-1900)Kyr ved vanningsted 1886

Olje på lerret
57x40
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. Ddf. 1886.

Tilslag NOK 27 000
{lot.title}
3
Askevold, Anders(1834-1900)Budeie med kyr 1867

Olje på lerret
41x53
Signert og datert nede t.v.: A. Askevold. 1867.

{lot.title}
4
Dahl, Hans(1849-1937)Kvinne med stråhatt 1875

Olje på lerret, oppklebet på plate
39x25
Signert og datert nede t.v.: Hans Dahl 18 Mai 75 Dfs.

NOK 30 000
Tilslag NOK 25 000
{lot.title}
5
Dahl, Hans(1849-1937)To småpiker ved Strynsvannet

29x44
Signert nede t.v.: Hans Dahl

Tilslag NOK 25 000
{lot.title}
6
Haaland, Lauritz(1855-1938)Losskøyte ved kysten 1901

Olje på lerret
55x80
Signert og datert nede t.h.: Laurtiz Haaland 1901.

Tilslag NOK 64 000
{lot.title}
7
Bennetter, Johan Jacob(1822-1904)Skipsforlis 1880

Olje på mahognyplate
16x29
Signert nede t.v.: J. Bennetter.

Tilslag NOK 20 000
{lot.title}
8
Melby, Wilhelm(1824-1882)Seilskute med unionsflagg i rom sjø 1850

Olje på lerret
35x45
Signert og datert nede t.v.: Wilhelm Melby. 1850

Tilslag NOK 10 000
{lot.title}
9
Johnssen, Hjalmar(1852-1901)Hjuldamper og seilskute 1887

Olje på lerret
90x124
Signert og datert nede t.h.: Hjalmar Johnssen. 1887

Tilslag NOK 47 000
{lot.title}
10
Skredsvig, Christian(1854-1924)Vår i Eggedal

Olje på lerret
63x48
Signert nede t.h.: Chr Skredsvig.

NOK 150 000–200 000
Tilslag NOK 250 000
{lot.title}
11
Grimelund, Johannes(1842-1917)Fra Grundsund Bohuslän 1889

Olje på lerret
38x55
Signert og datert nede t.v.: Grimelund 9-7-89

{lot.title}
12
Grimelund, Johannes(1842-1917)Fra Dordrecht, Holland 1897

Olje på lerret
38x55
Signert og datert nede t.v.: J Grimelund 1897

Tilslag NOK 15 000
13
Holmboe, Thorolf(1866-1935)Støtthola i Nordland

Olje på lerret
45x65
Signert nede t.h.: Th Holmboe

Tilslag NOK 23 000
14
Holmboe, Thorolf(1866-1935)Midnattsol ved Lofoten

Olje på lerret
73x101
Signert nede t.h.: Th Holmboe

NOK 30 000
Tilslag NOK 36 000
{lot.title}
15
Hennum, Sverre(1887-1967)Interiør 1917

Olje på lerret
65x77
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Sverre Hennum Fr.vern. 1917.

16
Krøyer, Peder Severin(1851-1909)Fra Skagen

18x23
Signert nede t.v.: SK

17
Brendekilde, Hans Andersen(1857-1942)Mølle i vinterlandskap

Olje på lerret
43x61
Signert nede t.h.: H.A.B.

NOK 30 000–50 000
18
Fischer, Paul(1860-1934)Landskap ved Värmland (Sverige)

Olje på lerret
29x41
Signert nede t.h.: Paul Fischer

NOK 30 000–50 000
{lot.title}
19
Mønsted, Peder(1859-1941)Fra Hedeegnen ved Svejbæk 1913

Olje på lerret
30x52
Signert og datert nede t.v.: P Mönsted. Svejbæk. 1913.

NOK 30 000–50 000
{lot.title}
20
Sinding, Otto(1842-1909)Snefall, Motiv fra Svolvær Lofoten

Olje på lerret
95x126
Signert nede t.h.: Otto Sinding-

Tilslag NOK 90 000
{lot.title}
21
Tidemand, Adolph(1814-1876)Ulvejegere på seteren 1854

Olje på lerret
50,5x46
Signert og datert nede t.h.: A. Tidemand 1854

NOK 1 500 000–2 000 000
Tilslag NOK 1 850 000
{lot.title}
22
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)Dyre ved Moss 1892

Blyant og akvarell på papir, lysmål
15x23
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: HFG Dyre ved Moss 4 Oct. 92

Tilslag NOK 20 000
{lot.title}
23
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)Den gamle Tingplass, Rygge 1892

Blyant, penn og akvarell på papir, oppklebet på
lysmål 15x23
plate
Usignert

Tilslag NOK 19 000
24
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)Gammel allé ved Fredrikstad 1896

Akvarell på papir, lysmål
27x18
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Fredrikstad HF Gude 1896

Tilslag NOK 15 000
{lot.title}
25
Reusch, Helga Ring(1865-1944)Han steller med frimerkene 1907

44x30
Signert og datert nede t.h.: Helga Ring Reusch. 1907

Tilslag NOK 15 000
{lot.title}
26
Gundersen, Helene(1858-1934)Bondeinteriør

Olje på lerret
67x81
Signert nede t.h.: H Gundersen

{lot.title}
27
Gundersen, Helene(1858-1934)Interiør, kvinne som vanner blomster

Olje på lerret
64x74
Signert nede t.h.: Helene Gundersen

NOK 40 000
Tilslag NOK 30 000
{lot.title}
28
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)Kvinne og mann ved skogsti 1861

Olje på lerret
41x34
Signert og datert nede t.h.: HF Gude. 1861

NOK 150 000–200 000
Tilslag NOK 120 000
29
Lind, Andreas (Anders)(1815-1885)Høvding 1849

Olje på lerret
61x91
Signert og datert nede t.h.: And Lind. London 1849.

Tilslag NOK 80 000
30
Sebøy, Ole JohnsenJakten De aten Södsken Nÿested 1827

Gouache på papir, lysmål
33x48
Signert og datert nede t.h.: tegnet af Ole Johnsen Seböÿ. 1827.

Tilslag NOK 12 500
31
Sebøy, Ole JohnsenSkonnerten Courieren 1824

Gouache på papir, lysmål
33x44
Signert og datert nede t.h.: tegnet af Ole Johnsen Seböÿ. 1824.

Tilslag NOK 10 000
32
Sebøy, Ole JohnsenGalease ved Bergen havn 1823

Gouache på papir, lysmål
37x55
Signert og datert nede t.h.: tegnet af Ole Johnsen Seböÿ. 1823.

NOK 30 000
Tilslag NOK 20 000
{lot.title}
33
Nørregaard, Asta(1853-1933)Fransk kjøkkeninteriør 1881

Olje på lerret
59x73
Signert og datert nede t.v.: Asta Nörregaard. 1881

NOK 300 000
Tilslag NOK 250 000
{lot.title}
34
Skredsvig, Christian(1854-1924)Elg i solrenningen

Olje på lerret
56x90
Signert nede t.v.: Chr. Skredsvig

NOK 70 000
{lot.title}
35
Skredsvig, Christian(1854-1924)Skogslandskap med tjern 1895

Olje på lerret
95x120
Signert og datert nede t.h.: Skredsvig 95.

NOK 120 000
36
Wentzel, Gustav(1859-1927)Mann med hest 1899

Olje på lerret
60x78
Signert og datert nede t.h.: G. Wentzel 99.

Tilslag NOK 48 000
{lot.title}
37
Hansteen, Nils(1855-1912)Fra Selbø

Olje på lerret
61x77
Signert nede t.v.: Nils Hansteen

{lot.title}
38
Eckersberg, Johan Fredrik(1822-1870)Folkeliv under Romsdalshorn 1860

Olje på papir, oppklebet på lerret
26x32
Signert og noe utydelig datert nede på midten: J F Eckersberg 1860

NOK 70 000–90 000
Tilslag NOK 165 000
{lot.title}
39
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)Skogsinteriør 1850

Olje på mahognyplate
48x36
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 1850

NOK 200 000–300 000
{lot.title}
40
Krohg, Christian(1852-1925)Selvportrett

Olje på lerret
55x40
Signert nede t.v.: C Krohg

Tilslag NOK 66 000
{lot.title}
41
Krohg, Christian(1852-1925)Et nødskudd

Olje på lerret
94x101
Signert nede t.h.: C Krohg

NOK 200 000–300 000
Tilslag NOK 230 000
{lot.title}
42
Lerche, Vincent Stoltenberg(1837-1892)Kirkeinteriør 1867

Olje på lerret
63x47
Signert og datert nede t.v.: Vinc. St. Lerche Dsdf 67.

{lot.title}
43
Peterssen, Eilif(1852-1928)Fra Venezia

Olje på plate
35x26
Signert nede t.v.: EP. Antagelig sekundær datering i klammer nede t.v.: (1884 eller 85)

NOK 25 000–30 000
Tilslag NOK 20 000
44
Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)Fra Hobdeheien ved Mandal 1922

Olje på lerret
31x54
Signert nede t.v.: Amaldus Nielsen Datert nede t.h.: 1922

Tilslag NOK 40 000
{lot.title}
45
Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)Fjordlandskap, stille sommerdag

Olje på lerret
49x85
Signert nede t.h.: Amaldus Nielsen

NOK 70 000–90 000
Tilslag NOK 70 000
46
Munthe, Gerhard(1849-1929)Fra Ål i Hallingdal

Olje på lerret
47x54
Signert nede t.v.: Gerh. Munthe.

47
Munthe, Gerhard(1849-1929)Fra Røisheim 1904

Olje på lerret
50x68
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Gerhard Munthe. Röisheim. 1904.

Tilslag NOK 50 000
48
Tannæs, Marie(1854-1939)Fra Holmestrand

Olje på lerret
25x36
Signert nede t.v.: Marie Tannæs.

Tilslag NOK 10 000
{lot.title}
49
Peterssen, Eilif(1852-1928)Fra Falkensten

Olje på lerret
47x62
Signert og stedsbestemt nede t.v.: Falkensten EP.

NOK 10 000–20 000
Tilslag NOK 15 000
{lot.title}
50
Bratland, Jacob(1859-1906)Interiør med kvinne ved piano

Olje på lerret
46x60
Signert nede t.h.: Bratland

NOK 40 000
Tilslag NOK 30 000
{lot.title}
51
Singdahlsen, Andreas(1855-1947)Mann på bro over demning, høstlandskap Lier

Olje på lerret
54x86
Signert nede t.h.: Andreas Singdahlsen

Tilslag NOK 26 000
{lot.title}
52
Müller, Morten(1828-1911)Fjordlandskap med mann og båt 1851

Olje på lerret
25x35
Signert og datert nede t.h.: M Müller 1851

NOK 30 000
{lot.title}
53
Müller, Morten(1828-1911)Budeie med kyr ved vann 1868

Olje på lerret
42x66
Signert og datert nede t.v.: Morten Müller. 1868.

54
Bøe, Frants(1820-1891)Bjerk ved innsjø med vannliljer 1878

Olje på lerret
35x53
Signert og datert nede t.v.: F. Böe. Bergen 1878.

NOK 30 000
Tilslag NOK 25 000
{lot.title}
55
Ulving, Even(1863-1952)Kystlandskap

45x65
Signert nede t.h.: E. Ulving

Tilslag NOK 24 000
{lot.title}
56
Sinding, Elisabeth(1846-1930)Tarekjøring på Jæren 1908

46x81
Signert og datert nede t.v.: E. Sinding 1908.

Tilslag NOK 30 000 med forbehold
57
Skramstad, Ludvig(1855-1912)Hester i utmark 1878

Olje på lerret
52x68
Signert og datert nede t.h.: Ludv. Skramstad 1878.

Tilslag NOK 20 000 med forbehold
{lot.title}
58
Wergeland, Oscar(1844-1910)Sverres tog over Vossefjellene 1874

Olje på lerret
64x90
Signert og datert nede t.v.: O. A. Wergeland. München 74.

Tilslag NOK 37 000
59
Grimelund, Johannes(1842-1917)Fransk landskap med gotisk tårn 1906

Olje på lerret
38x55
Signert og datert nede t.v.: Grimelund 1906

{lot.title}
60
Kittelsen, Theodor(1857-1914)For meget av det gode

Tusj på papir
16x19
Signert nede t.h.: TK

{lot.title}
61
Thaulow, Frits(1847-1906)Møllen i Overschie

Fargeradering, lysmål
61x48
Signert nede t.h.: Frits Thaulow

Tilslag NOK 12 000
{lot.title}
62
Nielssen, Johan(1835-1912)Fjordlandskap med folkeliv ved brygge 1898

Olje på lerret
46x72
Signert og datert nede t.h.: Johan Nielssen 1898.

NOK 30 000
{lot.title}
63
Thaulow, Frits(1847-1906)Folkeliv ved brygge 1876

Olje på lerret
57x83
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow 76.

Tilslag NOK 77 000
{lot.title}
64
Thaulow, Frits(1847-1906)Fra Nybrua ved Akerselven i Kristiania

Olje på lerret
46x55
Signert nede t.v.: Frits Thaulow.

NOK 250 000
{lot.title}
65
Egedius, Halfdan(1877-1899)Stabbur 1892

Olje på papir, oppklebet på plate
24x30
Signert og datert nede t.v.: HE. 92.

Tilslag NOK 75 000
{lot.title}
66
Holmboe, Thorolf(1866-1935)Svaberg og båter

Olje på lerret
70x90
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Tilslag NOK 80 000
{lot.title}
67
Eriksen, Sigurd(1884-1976)Løkke gård i Sandvika 1941

Olje på lerret
100x120
Signert, datert og stedsbestemt nede t.h.: Sigurd Eriksen 1941 Løkke Sandvika

Tilslag NOK 40 000
{lot.title}
68
Stadskleiv, Torleiv(1865-1946)Høyfjell med vann

Olje på lerret
114x135
Signert nede t.h.: Torleiv Stadskleiv

Tilslag NOK 31 000
69
Erichsen, Thorvald(1868-1939)Landskap 1930

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: Thv. E. 30

Tilslag NOK 30 000
{lot.title}
70
Sørensen, Henrik(1882-1962)Landskap

Olje på mahognyplate
45x55
Signert, datert og påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Sven fra Søren okt 1933

NOK 30 000
{lot.title}
71
Storstein, Aage(1900-1983)Utsikt mot Ronsholmen, Justøy 1963

Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.h.: Storstein - 63

Tilslag NOK 26 000
{lot.title}
72
Onsager, Søren(1878-1946)Pikeportrett

Olje på lerret
72x51
Signert nede t.v.: Søren Onsager

Tilslag NOK 40 000
73
Onsager, Søren(1878-1946)Gårdsplass i Syden

Olje på lerret
69x62
Signert nede t.h.: S. Onsager

Tilslag NOK 17 000
{lot.title}
74
Onsager, Søren(1878-1946)Trattoria 1920

Olje på lerret
62x69
Signert og datert nede t.h.: S.O. -20

{lot.title}
75
Lundeby, Alf(1870-1961)Spansketrappen, Roma 1923

Olje på lerret
71x85
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Alf Lundeby Roma 1923

{lot.title}
76
Kavli, Arne(1878-1970)Kvinne ved bord 1909

68x67
Signert og datert nede t.h.: Arne Kavli 09

NOK 150 000–200 000
Tilslag NOK 410 000
77
Smith-Hald, Frithjof(1909-1989)Gutten med skjerfet

Olje på lerret
25x28
Signert nede t.v.: F Smith-Hald

NOK 5 000
{lot.title}
78
Aulie, Reidar(1904-1977)Skipsverftsarbeiderne kommer

Olje på plate
37x49
Signert nede t.v.: Aulie

Tilslag NOK 26 000
{lot.title}
79
Krohg, Per(1889-1965)Landskap med jente, gutt og dachs 1945

Olje på plate
81x100
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg - 1945

{lot.title}
80
Krohg, Per(1889-1965)Fra Hvaler 1944

Olje på plate
81x100
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg 1944

Tilslag NOK 37 000
{lot.title}
81
Lund, Henrik(1879-1935)Kvinne på seng 1908

Olje på lerret
103x86
Signert og datert nede t.h.: Henrik Lund 1908

NOK 250 000
Tilslag NOK 250 000
{lot.title}
82
Kavli, Arne(1878-1970)Oppstilling med blomster i vase 1920

Olje på lerret
76x65
Signert og datert nede t.h.: A. Kavli 1920

Tilslag NOK 44 000
{lot.title}
83
Erichsen, Thorvald(1868-1939)Landskap med løvtrær og hus 1938

Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.v.: Thorvald Erichsen -38.

NOK 150 000–200 000
Tilslag NOK 120 000 med forbehold
{lot.title}
84
Sitje, Joronn(1897-1982)I havegangen

Olje på plate
46x38
Signert nede t.h.: J Sitje

85
UTGÅRVår i Bærum

Olje på lerret
47x51
Signert nede t.h.: RK

86
Midelfart, Willi(1904-1975)Fra Holmsbu 1949

Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.v.: W. Midelfart -49

87
Midelfart, Willi(1904-1975)Fra Bærum 1949

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.v.: W. Midelfart 49

88
Enger, Erling(1899-1990)Bjerkestammer i vinterlandskap

Olje på lerret
38x47
Signert nede t.h.: Erling Enger

Tilslag NOK 15 000
{lot.title}
89
Riis, Bendik(1911-1988)Gråtende birk

Olje på lerret
79x77
Signert nede på midten: Bendik Riis

NOK 30 000
90
Schultz, Alexander(1901-1981)Landskap med hus 1971

Olje på lerret
50x61
Signert og datert nede t.h.: A. Schultz -71.

Tilslag NOK 12 000
91
Johannessen, Erik Harry(1902-1980)Fra Åsgårdstrand II

Olje på lerret
38x46
Signert nede t.h.: E.H.J.

Tilslag NOK 13 000
{lot.title}
92
Michelet, Johan Fredrik(1905-1984)Gule aktrytmer 1953

Olje på lerret
115x70
Signert og datert nede t.v.: J. Fr. Michelet 53

Tilslag NOK 72 000
{lot.title}
93
Tandberg, Odd(1924-2017)Sittende kvinneakt

Olje på plate
99x73
Signert og datert på baksiden av platen: Odd Tandberg 1945

Tilslag NOK 20 000
{lot.title}
94
Eikaas, Ludvig(1920-2010)Tun i regnvær

Olje på lerret
80x53
Signert nede t.h.: L. Eikaas

Tilslag NOK 12 000
{lot.title}
95
Rian, Johs.(1891-1981)Akt ved telefon

Olje på lerret
66x56
Signert nede t.h.: J Rian

NOK 200 000–250 000
Tilslag NOK 180 000
{lot.title}
96
Rian, Johs.(1891-1981)Juan le Pine 1949

Olje på lerret
59x50
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: J Rian Juan le Pine 1949

NOK 70 000–90 000
Tilslag NOK 60 000
{lot.title}
97
Rian, Johs.(1891-1981)Corner 1968

Olje på lerret
90x81
Signert og datert nede t.v.: J Rian 1968

Tilslag NOK 45 000
{lot.title}
98
Urdal, Atle(1913-1988)Komposisjon

Olje på plate
61x50
Signert nede t.h.: Atle Urdal

Tilslag NOK 10 000
{lot.title}
99
Hagen, Else(1914-2010)Barn ved strand

Olje på lerret
70x110
Signert nede t.h.: Else Hagen

Tilslag NOK 25 000 med forbehold
{lot.title}
100
Kavli, Arne(1878-1970)Dronningen

Olje på lerret
95x76
Signert nede t.v.: A.K.

NOK 200 000–300 000
Tilslag NOK 300 000
{lot.title}
101
Fjell, Kai(1907-1989)Mor og barn 1938

Olje på plate
33x24
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 38

Tilslag NOK 30 000
102
Fjell, Kai(1907-1989)Kvinneakt

Pastell på papir, lysmål
62x46
Signert nede t.v.: Kai Fjell

Tilslag NOK 30 000
103
Fjell, Kai(1907-1989)Mor og barn 1955

Olje på plate
33x24
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 55

NOK 70 000–90 000
Tilslag NOK 78 000
{lot.title}
104
Nerdrum, Odd(1944-)Spebarn

Litografi, lysmål
51x72
Signert nede på midten: Nerdrum.

NOK 30 000
Tilslag NOK 25 000
{lot.title}
105
Nerdrum, Odd(1944-)Dawn

Litografi, lysmål
64x92
Signert nede t.v.: Nerdrum

NOK 100 000
Tilslag NOK 64 000
{lot.title}
106
Ung, Per(1933-2013)Omfavnelse

Bronse
H: 102 cm.
Signert på plinten: Per Ung

NOK 200 000
{lot.title}
107
Harr, Karl-Erik(1940-)Tøvær i Kjerringøy

Olje på lerret
80x151
Signert nede t.h.: Karl E Harr

Tilslag NOK 62 000
108
Warsinski, Richard(1937-1996)To figurer

Blandingsteknikk på papir, lysmål
75x100
Signert nede t.h.: Warsinski

{lot.title}
109
Warsinski, Richard(1937-1996)Figur

120x96
Signert nede t.h.: Warsinski-

{lot.title}
110
Mosebekk, Olav(1910-2001)Sittende kvinne 1953

Kull på papir, lysmål
82x58
Signert og noe utydelig datert oppe t.h.: Mosebekk 1953

{lot.title}
111
Sitter, Inger(1929-2015)Komposisjon 1986

Akvarell på papir, lysmål
103x73
Signert og datert nede t.h.: Sitter 86

NOK 20 000
{lot.title}
112
Gullvåg, Håkon(1959-)Hund 1982

Olje på plate
40x64
Signert og datert nede t.h.: Gullvåg -82

113
Knoff, Johan(1935-)Mean Street 1978

Olje på lerret
96x121
Signert og datert nede t.h.: J Knoff 78

{lot.title}
114
Aunvik, Jan(1948-2001)Komposisjon med to figurer 1981

Olje på lerret
80x104
Signert og datert nede t.h.: J. Aunvik 81

115
Vemren, Hilde(1953-)Veneziansk glass 1999

Olje på lerret
80x140
Signert og datert nede t.h.: H. Vemren 99

Tilslag NOK 15 000
{lot.title}
116
Johannessen, Jens(1934-)Blomsterallegori 1970

Olje på lerret
101x143 (21+101+21)
Signert oppe t.v.: JJ

NOK 1 000 000–1 500 000
{lot.title}
117
Motzfeldt, Benny(1909-1995)Høstfarver 1982

Materialbilde, blad-sølv og -gull på papir
69x99
Signert og datert nede t.h.: Benny Motzfeldt -82

{lot.title}
118
Strømme, Olav(1909-1978)Komposisjon 1966

Olje på plate
20x30
Signert og datert nede t.h.: O. Strømme -66.

NOK 10 000–12 000
{lot.title}
119
Opdahl, Ørnulf(1944-)Sarkofag 1977

Olje på lerret
70x90
Signert og datert nede på midten: Ørnulf Opdahl 77

Tilslag NOK 39 000
{lot.title}
120
Kuper, Yuri(1940-)Spikeren 1980

Olje på lerret
50x50
Signert og datert nede t.h.: Y. Kuper - 80

Tilslag NOK 12 500
{lot.title}
121
Jørgensen, Knut(1937-1991)Kvinne og mann 1982

Olje på plate
38x30
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1982

Tilslag NOK 20 000
{lot.title}
122
Jørgensen, Knut(1937-1991)Komposisjon med svevende figurer og fugl 1982

Olje på plate
61x75
Signert og datert og noe utydelig påtegnet nede t.h.: Skap...mse Knut J. 1982

Tilslag NOK 31 000

Motta nyheter, oppdateringer og invitasjoner på epost

Meld deg på

Bestill her