Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Skramstad, Ludvig (1855-1912)
Hester i utmark 1878

Olje på lerret
52x68
Signert og datert nede t.h.: Ludv. Skramstad 1878.

Påtegnet "Skoginteriør", på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000 med forbehold