Skramstad, Ludvig(1855-1912)
Hester i utmark 1878
Olje på lerret
52x68
Signert og datert nede t.h.: Ludv. Skramstad 1878.
Påtegnet "Skoginteriør", på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000 med forbehold