Thaulow, Frits(1847-1906)
Folkeliv ved brygge 1876
Olje på lerret
57x83
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow 76.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 77 000
Olje på lerret
57x83
Vurdering