Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Thaulow, Frits (1847-1906)
Folkeliv ved brygge 1876

Olje på lerret
57x83
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow 76.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 77 000