Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Johnssen, Hjalmar (1852-1901)
Hjuldamper og seilskute 1887

Olje på lerret
90x124
Signert og datert nede t.h.: Hjalmar Johnssen. 1887

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 47 000