Johnssen, Hjalmar(1852-1901)
Hjuldamper og seilskute 1887
Olje på lerret
90x124
Signert og datert nede t.h.: Hjalmar Johnssen. 1887
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 47 000
Olje på lerret
90x124
Vurdering