Sebøy, Ole Johnsen
Galease ved Bergen havn 1823
Gouache på papir, lysmål
37x55
Signert og datert nede t.h.: tegnet af Ole Johnsen Seböÿ. 1823.
Påtegnet i sort nede på arket: "Die. Jonge. Renger. Peekel. A.". Skuteportrett.
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000