Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Sebøy, Ole Johnsen
Galease ved Bergen havn 1823

Gouache på papir, lysmål
37x55
Signert og datert nede t.h.: tegnet af Ole Johnsen Seböÿ. 1823.

Påtegnet i sort nede på arket: "Die. Jonge. Renger. Peekel. A.". Skuteportrett.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 20 000