Sebøy, Ole Johnsen
Jakten De aten Södsken Nÿested 1827
Gouache på papir, lysmål
33x48
Signert og datert nede t.h.: tegnet af Ole Johnsen Seböÿ. 1827.
Seilskuten eller jakten har navnet malt på hekken.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 12 500