Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Sebøy, Ole Johnsen
Jakten De aten Södsken Nÿested 1827

Gouache på papir, lysmål
33x48
Signert og datert nede t.h.: tegnet af Ole Johnsen Seböÿ. 1827.

Seilskuten eller jakten har navnet malt på hekken.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 500