Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Grimelund, Johannes (1842-1917)
Fransk landskap med gotisk tårn 1906

Olje på lerret
38x55
Signert og datert nede t.v.: Grimelund 1906

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering