Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Gauguin, Paul René(1911-1976)
To figurer i båt 1949

Lito, lysmål
41x52
Signert og datert nede t.h.: Paul Gauguin 1949

Nummerert nede t.v.: No 9/25

Vurdering
NOK 1 200–1 500

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 4 200