Friluftsauksjon

Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Gauguin, Paul René (1911-1976)
To figurer i båt 1949

Lito, lysmål
41x52
Signert og datert nede t.h.: Paul Gauguin 1949

Nummerert nede t.v.: No 9/25

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Vurdering
NOK 1 200–1 500