Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Grimelund, Johannes (1842-1917)
Fra Grundsund Bohuslän 1889

Olje på lerret
38x55
Signert og datert nede t.v.: Grimelund 9-7-89

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet, samt på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering