Grimelund, Johannes(1842-1917)
Fra Grundsund Bohuslän 1889
Olje på lerret
38x55
Signert og datert nede t.v.: Grimelund 9-7-89
Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet, samt på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00