Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Rittun, Thorstein (1929-2018)
Romeo og Julie 1987

Serigrafi, lysmål
53x44
Signert og datert nede t.h.: Th. Rittun 87

Påtegnet nede t.v.: "prøvetrykk serigrafi". Påtegnet med tittel samt dedikasjon nede på arket.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering