Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Sand, Vebjørn (1966-)
Fader Therapon 1989

Litografi, lysmål
42x31
Signert og datert nede t.h.: Vebjørn Sand -89

Påtegnet nede t.v.: "Prøvetrykk org.lito". Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 3 000