Kaminur, 2 kandelabre
Forgylt messing
Kaminur: H: 40 cm. Kandelaber: 47 cm.
Verket usignert. Stemplet innside: AJM 211 1
Historisme ca 1890.
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Forgylt messing
Historisme ca 1890.
Vurdering
NOK 5 000