Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Kaminur, 2 kandelabre

Forgylt messing
Kaminur: H: 40 cm. Kandelaber: 47 cm.
Verket usignert. Stemplet innside: AJM 211 1

Historisme ca 1890.

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00