Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Arnoldus, Aslaug Moe (1904-1981)
Norsk dal 1934

Olje på plate
33x38
Signert og datert nede t.h.: Aslaug Arnoldus 34.

Påtegnet med tittel på baksiden: "Norsk dalgång".

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 2 000