Jensen, Ulf Valde(1945-)
Vinkende kvinne på svaberg 1974
Fargeradering, lysmål
36x46
Signert og datert nede t.h.: Ulf Valde Jensen 1974. Signert og datert i platen nede t.v.: Ulf Valde Jensen -74.
Nummerert nede t.v.: 71/85.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 2 000