Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Jensen, Ulf Valde (1945-)
Vinkende kvinne på svaberg 1974

Fargeradering, lysmål
36x46
Signert og datert nede t.h.: Ulf Valde Jensen 1974. Signert og datert i platen nede t.v.: Ulf Valde Jensen -74.

Nummerert nede t.v.: 71/85.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering