Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Hengeskap

Bemalt tre
H: 78 cm. B: 60 cm. D: 23 cm.
Norge, 1800-tallet.

Blåmalt med rosemaling i flere felt. Utskåret toppstykke. Innvendig to hyller. Gammel lås, nøkkel mangler. Malingen oppfrisket.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 20 000