Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Appel, Karel (1921-2006)
Komposisjon 1961

Litografi, lysmål
50x49
Signert og datert nede på midten: Appel 61

Nummerert nede t.h.: 34/115.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering