Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Scheel/Hvalstad
Bolle med hank

Glasert keramikk
H: 12 cm.
Signert RH LS

Grønn, rennende glasur utenvendig. Innvendig gråhvit krakelert glasur med blomsterdekor i gult og blått. Små nag langs øvre kantrand.

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00