Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Impressions from Nature 1982-83

Olje på lerret
160x180
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 82 83

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: nr. 7. Impressions from Natur 160x180 cm. Weidemann 1982-83.

UTSTILT:

Gruenebaum Gallery, New York.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 300 000–400 000