Gude, Nils(1859-1908)
Pike med dukke 1900
Olje på lerret, oppklebet på plate
32x24
Signert og datert oppe t.h.: Nils Gude. 1900.
Piken er antagelig Gurly Gude.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 31 000