Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00
Gude, Nils(1859-1908)
Pike med dukke 1900

Olje på lerret, oppklebet på plate
32x24
Signert og datert oppe t.h.: Nils Gude. 1900.

Piken er antagelig Gurly Gude.

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 31 000