Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Gude, Nils (1859-1908)
Pike med dukke 1900

Olje på lerret, oppklebet på plate
32x24
Signert og datert oppe t.h.: Nils Gude. 1900.

Piken er antagelig Gurly Gude.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 31 000