Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00
Durban, Arne(1912-1993)
Arne 1940

Bronse
H: 11,5 cm.
Signert og datert på plinten: Durban 1940

Vurdering
NOK 4 000–5 000

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 4 000