Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Durban, Arne (1912-1993)
Arne 1940

Bronse
H: 11,5 cm.
Signert og datert på plinten: Durban 1940

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000–5 000