Millner, Carl (1825-1894)
Alpelandskap 1850

Olje på lerret
88x114
Signert og datert nede t.v.: Carl Millner fe 1850

Signert og datert på baksiden av lerretet: Carl Millner 1850. Matterhorn i bakgrunnen?

Vurdering

Tilslag NOK 24 000