Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Fjordingen 1980

Tresnitt på papir, lysmål
13x14
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -80

Nummerert nede t.v.: 56/100 Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering
NOK 4 000

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00