Advocaat, Gunnvor (1912-1997)
Hjerteslag 1993

Litografi, lysmål
60x48
Signert og datert nede t.h.: G. Advocaat 93

Påtegnet nede t.v.: E.a. Påtegnet med tittel samt dedikasjon nede på arket.

Vurdering