Bruland, Arne (1920-1980)
Sommernatt 1969

Olje på lerret
81x65
Signert og datert nede t.h.: Arne Bruland -69

Signert og datert på baksiden av lerretet. Påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 5 000