Heske, Marianne(1946-)
Moment of frozen eternity 1989

Computer maleri på papir, lysmål
70x105
Signert og datert nede t.h.: Marianne Heske 89

Signert, datert, påtegnet med tittel og påtegnet på baksiden av platen: Video/computer maleri på håndlaget japanpapir.

Vurdering