Aulie, Reidar (1904-1977)
Sjø i snø

Litografi, lysmål
52x59
Signert nede t.h.: Reidar Aulie

Nummerert nede t.v.,: 200/360. Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering
NOK 1 500–2 000