Grønmyra, Oscar (1874-1911)
Mann ved grue

Olje på lerret
53x38
Signert nede t.v.: Osc G

Påtegnet på baksiden av lerretet: Osk. Grönnmyra.

Vurdering
NOK 1 000–2 000